כך תחזירו לעצמכם את תפריט התחל במערכת הפעלה ווינדוס 8

0
994 צפיות
כך תחזירו לעצמכם את תפריט התחל במערכת הפעלה ווינדוס 8 5

כך ניתן להחזיר את תפריט התחל בווינדוס 8

אם אתם משתמשים במערכת הפעלה ווינדוס (חלונות) 8 או 8.1 וגם אתכם מעצבן תפריט האריחים? זו הכתבה שתעזור לכם להחזיר בחזרה את תפריט התחל.

הרבה אנשים שעברו ממערכת הפעלה ווינדוס (חלונות) 7 או Xp למערכת הפעלה 8  נתקלו ברצון של מיקרוסופט להוביל שינוי. הם מאמינים (ואולי בצדק) שהעתיד שייך לטאבלטים ומסכי המגע. ולכן הם וויתרו על תפריט התחל רגיל (הישן והטוב) לטובת מסך (תפריט) האריחים (לא נוח).  בנוסף הם ניסו לכפות את את השימוש באפליקציות שלהם (בלי אפשרות סגירה או יציאה נוחה מהם) דבר שתוקן בווינדוס 8.1.

תפריט התחל של ווינדוס 10
תפריט התחל של ווינדוס 10

אז נכון שבגרסה 10 של מערכת הפעלה (שצריכה לצאת בקרוב) מיקרוסופט הבינו את הטעות שלהם, והחזירו חלקית, או יותר נכון שילבו בין תפריט התחל הישן לתפריט האריחים – זה לא מושלם, אבל אין ספק שמיקרוסופט מתחילה להיות יותר קשובה לקהל הלקוחות שלה – ונעזרת בפידבקים כדי לשפר או להוסיף אפשרויות במערכת הפעלה החדשה שלה – ווינדוס 10.

אז מה קורה עם משתמשי ווינדוס 8 או 8.1 שרוצים שגם להם יהיה תפריט התחל ולא מסך (תפריט) אריחים? חברה בשם Stardock החליטה לקחת על עצמה את מה שחברת מיקרוסופט לא השכילה לעשות- להחזיר את תפריט התחל הרגיל ואהוב למערכת הפעל ווינדוס 8\8.1.

התוכנה שלה נקראת Start8 והיא מאפשר להתקין בצורה פשוטה וקלה תפריט התחיל רגיל במערכת הפעלה ווינדוס 8\8.1.

התוכנה יודעת להתאים את התפריט לשפת מערכת הפעלה, זאת אומרת, שאם השפה של מערכת הפעלה שלכם היא עברית, אז Start8 תזהה את זה, ותפריט התחל יופיע לכם גם בעברית (התמונה למטה להמחשה).

התפריט Start8 המותקנת על מערכת הפעלה בעברית
התפריט Start8 המותקנת על מערכת הפעלה ווינדוס 8.1 בעברית

תפריט התחל של Start8 מתנהג ומרגיש בדיוק כמו תפריט התחל שמובנה במערכת הפעלה –  ממש כמו שהורגלתם במערכת הפעלה ווינדוס 7 או Xp. הוא עולה ישר עם הפעלת הווינדוס – ולמעשה למי שלא יודע שהותקן תוכנה צד ג’ – יכול לחשוב שזה חלק בלתי נפרד ממערכת הפעלה.

אתם בטח שואלים מה המחיר של התכונה (Start8)? אז ככה, המחיר הרגיל של התכונה Start8 הוא 4.99 דולר (בערך 20 ש”ח). למי שרוצה לבדוק את התכונה (בלי לשלם) – יכול לנסות את התכונה למשך 30 יום – ללא עלות. למי שהמחיר שלה התוכנה לא שווה  את התמורה (לפי דעתנו מדובר בקניה כדאית מאוד), יכול להמתין ולחכות למבצעים שהחברה מפרסמת מעת לעת.

לסיום מדובר בתוכנת צד ג’ שמחזירה לנו המשתמשים (של מערכת הפעלה ווינדוס 8 ו-8.1) את תפריט התחל הישן והטוב – ובכך מחזירה לנו את הנוחות וחווית השימוש במערכת הפעלה של מיקרוסופט. כמו כן חברת Stardock שחררה גם תפריט התחל רגיל עבור מערכת הפעלה ווינדוס 10 – התכונה נקראת Start10.

ניתן לרכוש את התכונה Start8 בלינק הבא: לכניסה עמוד הרכישה של התוכנה

תגובות לכתבה
.............................לינק מקוצר לשיתוף הכתבה ( לעתיק ) : http://hadashothasavua.com/MebNV

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן