בשעה טובה: הותקנו למאבטחים בפתח תקווה מזגנים בביתני השמירה

0
3,953 צפיות
בשעה טובה: הותקנו למאבטחים בפתח תקווה מזגנים בביתני השמירה 4

ראש עיריית פתח תקווה “קירר” את כעסם של המאבטחים

חרף התנגדותו הנחרצת של מנכ”ל עיריית פתח תקווה, יעקוב ממן, ובתמיכה רחבה של הורים רבים ותושבי פתח תקווה, החליט ראש העיר לאשר התקנת מזגנים בביתני השמירה של מוסדות החינוך בעיר

היום (ג’) התחילו להתקין  מזגנים במוסדות החינוך בעיר. וזאת לאחר שראש העיר,  איציק ברוורמן החליט לאשר את התקנת המזגנים בביתני השמירה –  וזאת בניגוד לעמדתו הנחרצת של מנכ”ל העירייה, יעקוב ממן.

המזגן שהותקן בביתן השמירה של אחד ממוסות החינוך בעיר (צילום: חדשות השבוע)
המזגן שהותקן בביתן השמירה של אחד ממוסדות החינוך בעיר (צילום: חדשות השבוע)

סירובו של ממן להתקנת המזגנים , כפי שמובא במכתבו נובע מכך שאחד מבתי הספר, בו קיים ביתן ממוזג לשומר. “הבחנתי בשני שומרים אשר ישבו להם בנחת בתוך ביתן השמירה הממוזג. לביתן אין שדה ראייה, השער לא היה נעול והיה ניתן לפתוח אותו מבחוץ”.

בבית ספר אחר, הוא ממשיך וכותב, התקיים תרגיל פתע, במהלכו הושלך לחצר בית הספר מטען דמה במקום בולט. “שער הכניסה לא היה נעול”, נכתב עוד. “הורים נכנסו באופן חופשי והשומר ישב בתוך ביתן השמירה הממוזג ולא הבחין כלל בנעשה. אי התקנת מזגנים היא החלטה ביטחונית ולא כספית.

אך כפי שציינו לעיל, בשל הלחץ התקשורתי והפנימי – ראש עיריית פתח תקווה, קבל החלטה נכונה, ואין ספק שהחלטה שלו הצליחה ל”קרר” את כעסם של המאבטחים, ותושבי העיר שתמכו במאבק המאבטחים. ובכך סיים פרשה עגומה בסוף טוב.

המאבטח ממתין שטכנאי המזגנים יסיים להתקין את המזגן (צילום חדשות השבוע)
המאבטח ממתין שטכנאי המזגנים יסיים להתקין את המזגן (צילום חדשות השבוע)

תגובות לכתבה
.............................לינק מקוצר לשיתוף הכתבה ( לעתיק ) : http://hadashothasavua.com/TjFrv

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן