השוטר שאל את הקטינה: מתי ראתה “זין” בפעם האחרונה

0
7,390 צפיות
השוטר שאל את הקטינה: מתי ראתה

שוטר התכתב עם הקטינה בתוכנת המסרים “וואטסאפ”. השוטר ביקש וניסה לשכנעה לסייע לו להגיע לסיפוק מיני ואף הורה לה לגעת באיבר מינה

השוטר שהיה במועדים הרלבנטיים בן 51 שנים שירת בתפקיד מש”ק. המתלוננת, בת למשפחה חרדית, הייתה תלמידה קטינה, שטרם מלאו לה 17 שנים.

עברה חוויה לא קלה (אילוסטרציה)
עברה חוויה לא קלה (אילוסטרציה)

המתלוננת הכירה את השוטר במסגרת תפקידו, ובין השניים נוצר קשר באמצעות תוכנת ה”ווטס אפ” אשר נמשך במשך מספר חודשים. במהלך קשר זה שיתפה המתלוננת את השוטר בעבירת מין שבוצעה בה בילדותה וכן חלקה עמו את מצוקותיה.

השוטר הורשע בכך שבמסגרת תפקידו ועל אף פערי הגילים ומצוקתה של המתלוננת, שוחח עמה ע”י התכתבות ב”ווטס אפ” על נושאים בעלי גוון מיני ואף ביקש ממנה לסייע לו להגיע לסיפוק מיני. מששלחה המתלוננת לשוטר  ב”ווטס אפ” תמונות מין מצוירות, ביקש ממנה השוטר לצלם את עצמה ולשלוח לו תמונות שלה אך המתלוננת סירבה לכך.

אחרי חצות, בעת שהשוטר במסגרת תפקידו שהה בטיול יחידתי, התפתחה שיחה ב”ווטס אפ” בינו לבין המתלוננת במהלכה התמקד מיניותה ואף ניסה לגרום לה לבצע בעצמה מעשה מיני, לשם סיפוקו, בעוד שהמתלוננת הבהירה לו פעם זה עושה לה רע, זה מגעיל אותה וזה מחזיר אותה לימים עצובים. בין היתר שאל אותה השוטר לגילה המדויק, שאל אותה האם היא בתולה והאם ביצעה מין אנאלי ואוראלי, כתב לה ש”עומד לו” שאל מתי ראתה “זין” בפעם האחרונה, ביקש וניסה לשכנעה לסייע לו להגיע לסיפוק מיני ואף הורה לה לגעת באיבר מינה.

בפתח טיעוניו שב הסניגור והצביע על מקרים אותם הזכיר בסיכומיו, בהם קציני משטרה ביצעו עבירות משמעת ועבירות פליליות אשר לטענתו הנן חמורות ביחס למקרה שבפנינו והצעדים שננקטו ביחס אליהם היו מקלים בהשוואה לעמדת התביעה בתיק זה. הדברים אמורים על רקע היותו של השוטר נגד ולא קצין.

השוטר נשפט בבית דין למשמעת (בתיק מס’ 10/14 ) ונגזר עליו: נזיפה חמורה, הורדה בשתי דרגות  לתקופה קצובה של שנתיים.

השופטים ציינו בסיום גזר הדין: “סברנו כי במקרה זה ראוי היה לחייב את הנאשם בפיצויים למתלוננת בנוסף לעונש שנגזר עליו. טוב ייעשה המחוקק אם ייתן דעתו להרחבת מנעד המקרים בהם ניתן יהיה לחייב נאשם בפיצוי לקורבן העבירה”.

תגובות לכתבה
.............................לינק מקוצר לשיתוף הכתבה ( לעתיק ) : http://hadashothasavua.com/Owj8w

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן