ככה לא מתנהגים בחקירה: שוטר קילל והעליב את החוקרים

0
8,971 צפיות
ככה לא מתנהגים בחקירה: שוטר קילל והעליב את החוקרים 2

שוטר סיור נחקר במח”ש, אך במקום לשתף פעולה, אמר : “אני לא יודע לקרוא”. ובהמשך קילל את החוקר: “תלך לאלף עזאזל..”, “אידיוט, אתה לא אידיוט אתה יותר מזה…”,”תזדיינו כולכם”

שוטר סיור נחקר תחת אזהרה בפני חוקרת מח”ש. משהבחינה החוקרת כי השוטר אינו משתף עמה פעולה  הדפיסה את הודעתו עד לאותו שלב וביקשה ממנו לחתום על הודעתו. השוטר סירב לחתום על הודעתו בטענות הבאות: אינו יודע לקרוא, לא קיבל ארוחת צהריים ולא קיבל שתייה מהבוקר, אינו חש בטוב, נוהלה חקירה חד צדדית בעניינו, ישב “כמו כלב בחדר לבד כשהמזגן דלוק על קפוא במשך שעה ועשרים“, לא עונה יותר על שום שאלות עד שהזכויות הבסיסיות שלו יתקבלו “כגון סיגריה בשעה”, אינו יודע באיזה סטאטוס הוא נמצא בחקירה בין אם מעוכב ובין אם עצור.הכניסה למח"ש

בשלב זה נכנס לחדר החקירות חוקר מח”ש  ועימת את השוטר עם כך שכן קיבל שתייה ואף 2 הפסקות עישון. כשביקש החוקר לשאול את השוטר שאלה נוספת, אמר לו השוטר: “תוציאו את קלטות ותראו מי שקרן, אני או אתה. חתיכת חלאה, מי אתה בכלל? מי אתה בכלל”? בשלב זה קם השוטר מכיסאו, רכן לעבר החוקר, תוך שהוא צועק “מי אתה בכלל? מי אתה בכלל?“.

משנשאל השוטר על ידי החוקר האם הוא רוצה לתת לו נגיחה השיב השוטר לחוקר: “מי אתה בכלל, מי רוצה לגעת בך בכלל? אתה לא שווה את זה, אידיוט, אתה לא אידיוט אתה יותר מזה… אתה מביא אותי על דברים חארטה? תלך לאלף עזאזל, לך לאלף עזאזל… אם זה חארטה תזדיינו כולכם יאללה… תגיד לכל השוטרים שלך שיעמדו בחוץ כמו זיינים גם כן…תזדיין אתה והם גם כן… תתבייש לך חתיכת שקרן… תתבייש לך, לנהל בצורה כזאת חקירה שקרית וחד צדדית… אתה חושב שנפלת על דג רקק אתה לא יודע על מי נפלתם… את כתב התביעה שלי אתה תקבל ואתה תשלם עליו ביוקר…”

השוטר נשפט בבית הדין למשמעת, ונגזר עליו: נזיפה חמורה, קנס כספי בסך 3,000 ש”ח (שישולם בחמישה תשלומים שווים ורצופים).


תגובות לכתבה
.............................לינק מקוצר לשיתוף הכתבה ( לעתיק ) : http://hadashothasavua.com/bswE5

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן