מה חוקר מז”פ עשה שלוש פעמים בבית בושת?

0
8,269 צפיות
מה חוקר מז

בלי בושה: חוקר זיהוי פלילי הגיע לבית בושת ברכב המשטרתי

חוקר מז”פ הגיע לבית בושת שלוש פעמים במהלך שעות העבודה על מנת לקבל שירותי מין

בית בושת (אילוסטרציה)
בית בושת (אילוסטרציה)

חוקר זירה במחלק זיהוי פלילי במרחב, הגיע עם רכב משטרתי שלוש פעמים לבית בושת שנוהל בדירה, לצורך קבלת שירותי מין בתשלום, וזאת במהלך שעות העבודה.

באחת הפעמים הגיע החוקר לדירה ברכב מז”פ, כשהוא לובש מדים ונושא עמו מכשיר קשר משטרתי, וזאת על מנת לקבל שירותי מין.

בטיעונים לעונש ציינה התובעת, כי מדובר בתיק מביש שהינו תקדימי בבית הדין.  מצופה משוטרים שלא יגיעו למקומות כמו מאתרים ובתי בושת בהם נעברות עבירות שונות ומתבצעת פעילות משטרתית כזו או אחרת. החוקר, במעשיו, ביזה באופן חמור את המדים, פגע בכבוד המשטרה ובטוהר המידות המצופה משוטר. מעידתו זו, לדברי התובעת, אינה חד פעמית, שכן הדבר קרה מספר פעמים. עוד אמרה, כי אם היו לו בעיות אישיות כאלו ואחרות עם אשתו, אין זה מעלה או מוריד מחומרת העבירה.

התובעת התייחסה בטיעוניה למזכר של חוקר שהוגש בהסכמה ע”י הסנגור, במסגרת הראיות לעונש, ממנו עולה כי מעשי השוטר נחשפו כתוצאה מחקירת חשודה במשטרה, בחשד למתן שירותי מין וניהול מקום לשם זנות. החשודה טענה כי מגיעים אליה גם שוטרים אך לא ידעה למסור את פרטיהם. ימים ספורים לאחר חקירתה התקשרה אל החוקר והודיעה לו, כי שוטר עומד להגיע למקום. אותו שוטר, היה החוקר. בהקשר זה טענה התובעת, כי אלמלא היה נחשף העניין ע”י אותה חשודה, יתכן שהחוקר היה ממשיך במעשיו ובפגיעתו זו בתדמית המשטרה. עוד ביקשה התובעת לציין, כי החשודה, בחקירתה במח”ש, משנשאלה אם מגיעים שוטרים נוספים לדירה, השיבה כי היה שוטר נוסף ללא מדים, אך לא ידעה למסור את פרטיו.

[quote_box_center]משטרת ישראל נלחמת ומשקיעה משאבים רבים לטיפול בתופעות החמורות הנגזרות מהעיסוק בזנות ובהן סחר בנשים, סרסרות ועוד. החזקה או ניהול מקום לשם עיסוק בזנות הינם עבירה מסוג פשע, שהעונש בגינם הוא חמש שנות מאסר. והנה, מגיע לו הנאשם, שוטר לבוש מדים, כשהוא בתפקיד, לבית בושת, ומקבל, הוא עצמו, שירותי מין בתשלום.[/quote_box_center]

השוטר נשפט בבית הדין למשמעת ( בתיק מס’ 41/11 ). ונגזר עליו: נזיפה חמורה, הורדה בדרגה למשך שנתיים וחצי.


תגובות לכתבה
.............................לינק מקוצר לשיתוף הכתבה ( לעתיק ) : http://hadashothasavua.com/dUtC3

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן