מה קיבל שוטר שניצל לרעה את מעמדו?

0
7,739 צפיות
מה קיבל שוטר שניצל לרעה את מעמדו?
כמה אלכוהול שתו השוטרים?

השוטר שלף תעודת שוטר והתחיל בלאגן

שוטר שהגיע למועדון בחיפה בלבוש אזרחי, שלף תעודת שוטר למרות שלא היה בתפקיד. על פי כתב האישום, השוטר גם סטר לבחורה, אך התביעה לא ביקשה להרשיע אותו בגין מעשה זה

תעודת שוטר (צילום אילוסטרציה)
תעודת שוטר (צילום אילוסטרציה)

השוטר הגיע עם חברו  למועדון “הפריזדנט” בחיפה. באותה עת היה לבוש השוטר בבגדים אזרחיים. משהבחין השוטר כי בכוונת המאבטח לערוך בדיקה לחברו. פנה השוטר לעברו, תפס אותו בכתפו והזיזו הצידה. בשלב זה, הציג השוטר תעודת מינוי שוטר, צעק שהוא “מהמשטרה” ודרש לקבל הסבר על אודות הבדיקה שמבקשים לעשות, המאבטח השיבו כי זהו תפקידו כמאבטח ואולם השוטר המשיך לצעוק ולהלין על הבדיקה.

קב”ט המועדון,  הזדהה בפני השוטר בתפקידו ואמר לשוטר שכשוטר עליו להבין את תפקיד המאבטחים ולא לעשות “בלאגן”. השוטר המשיך בשלו ואמר למאבטחים כי בדעתו למנוע מהם לבצע בדיקות לבאי המועדון ואף הוסיף: “מה כבר תעשו לי”. סופו של דבר, לאחר שניסיונותיהם של המאבטחים להרגיע את השוטר לא צלחו, אפשרו לשוטר להיכנס למועדון. שם התלונן השוטר לפני הקב”ט על התנהגות המאבטחים וביקש ממנו לשוחח עם האדם הממונה עליהם.

הקב”ט חייג מהטלפון הנייד שלו אל הבעלים של חברת האבטחה, ומסרוֹ לשוטר. במהלך השיחה שאל הבעלים את השוטר האם הוא בתפקיד, והשוטר השיבו שכן, אף שלא היה בתפקיד. משביקש הבעלים את פרטיו כדי לבדוק האם אכן השוטר בתפקיד, ענה השוטר למתלונן בטון מזלזל ואמר לו “שהוא יכול לברר זאת אפילו אצל המפכ”ל”. משאמר הבעלים לשוטר כי ההנחיות לבדיקה מתקבלות ממחלקת רישוי במטה הארצי, אמר השוטר לבעלים כי אם הוא יתקשר למחלקת רישוי, הוא ומאבטחיו “לא יעבדו במועדון יותר”.

משביקש הבעלים כי שוטר יעלה את תלונתו על התנהגות המאבטחים על הכתב, אמר לו השוטר: “הדיבור הזה יעלה לך ביוקר”, “אם אתה רוצה אנחנו נלך עד הסוף”, “עם מי אתה חושב שאתה מדבר”“אם אתה מדבר בסגנון כזה, אין בעיה, הבנתי את הסגנון, אם אתה רוצה ללכת ככה, אז בסדר”. בהמשך משהביע הבעלים את מורת רוחו מה”חקירה” השוטר עורך לו באמצעות הטלפון ומשביקש כי יזמנו לחקירה באזהרה בתחנת משטרה, השיב השוטר: “אין בינינו שום מריבה, ואל תגלוש לחקירה תחת אזהרה ותשחק לי אותה”.

[quote_box_center]להשלמת חלק זה נציין כי בכתב האישום נטען גם כי בשלב מסוים של האירוע ניגשה אל השוטר בחורה מסוימת ושאלה אותו דבר מה. בתגובה סטר לה השוטר ואמר לה: “כנסי כנסי”. התביעה לא ביקשה לא בכתב האישום וגם לא בסיכומיה להרשיע את הנאשם  – בגין מעשה זה.[/quote_box_center]

השוטר הורשע בבית דין למשמעת, ונגזר עליו: נזיפה חמורה בלבד.


תגובות לכתבה
.............................לינק מקוצר לשיתוף הכתבה ( לעתיק ) : http://hadashothasavua.com/UbzNQ

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן