ספר הילדים “אבא שלי מפכ”ל” יחולק במסיבת הפרידה מדנינו

0
9,201 צפיות
ספר הילדים

דנינו מככב בספר ילדים, בהוצאת המשטרה

הספר יחולק כמזכרת למשתתפי מסיבת הפרידה מהמפכ”ל היוצא יוחנן דנינו ■ 250 ספרי ילדים יחולקו וגם כמה מילות פרידה שלנו להמפכ”ל דנינו

כמזכרת לקראת פרישת המפכ”ל, הופקה מהדורה מצומצמת של הספר “אבא שלי מפכ”ל”.  הספר יחולקו הערב (ג’) לבאי מסיבת הפרידה מהמפכ”ל היוצא יוחנן דנינו. על הכריכה של הספר מתנוססת תמונתו של דנינו על רקע שוטרים בזירות פשע שונות. את הספר פרסם “בית מורשת משטרת ישראל” תחת “סדרת השוטר שלי”. הספר הודפס ב-250 עותקים.

עמוד הפתיחה של הספר "אבא שלי מפכ"ל"
עמוד הפתיחה של הספר “אבא שלי מפכ”ל”

בעמוד הראשון של הספר נכתב:

“לאבא שלי יש תפקיד ממש לא קל. אבא שלי, כמו שניחשתם, הוא המפכ”ל”. כל ימות השבוע אבא עובד – על כל השוטרים במדינה מפקד”

“מילות פרידה” – אין ספק שדנינו רוצה להשאיר חותם בדפי ההיסטוריה – כמפכ”ל שהצליח להוביל את המשטרה להצלחה כבירה (חיזוק הביטחון האישי, העלאת אמון הציבור במשטרה).  וזאת בעקבות המדיניות שלו, להטמיע שינויים משמעותיים במשטרת ישראל, והכרזה על “שנת מפנה“.

אך מאחר וגם “המפנה” נתקל בשוטר סורר, “קצין מלטף”, “חוקר משדל”, בלש שקודם מכה – ואחרי זה בודק למה. בקיצור, “מפנה ברוורס”. והאמירה “יש לנו משטרה מצוינת”  (שהוציא דנינו מפיו) – לא עומדת במבחן המציאות.

דנינו לא זוכה לדעת קהל חיובית, ובטח לא על ידי המבוגרים. אבל שאלת המיליון דולר היא: אם בעזרת הספר, והנכתב בו – הילדים (המבוגרים של מחר)  יעריצו את דנינו, ויזכרו אותו “כמפכ”ל שהצליח לקדם את המשטרה”, ולא פחות חשוב – ואם הספר יצא בסוף בתפוצה ארצית, ויהפוך לרב מכר? – רק ימים יגידו.

העמוד הראשון של הספר "אבא שלי מפכ"ל"
העמוד הראשון של הספר “אבא שלי מפכ”ל”

עדכון (00:20):  “מברכים את המפכ”ל” (באדיבות דוברות המשטרה).

נשיא המדינה: ” באנו לכן היום להיפרד ממך- יוחנן אני מבקש להודות לך על שנים ארוכות של מסירות ומאמץ למדינת ישראל ולחברה הישראלית”.
ראש הממשלה: “אני מצדיע לך ובעיקר אני מודה לך ומאחל לך דרך צלחה, יש לך עוד הרבה מה לתת למדינת ישראל”.
השר גלעד ארדן: “צמחת מלמטה עד לשיא היותך השוטר מספר 1 של משטרת ישראל, זוהי דמותו של מפקד שכולנו רוצים לראות במשטרת ישראל”.

(צילום: חטיבת דובר המשטרה) מלך או מפכ"ל?
(צילום: חטיבת דובר המשטרה) מלך או מפכ”ל?

תגובות לכתבה
.............................לינק מקוצר לשיתוף הכתבה ( לעתיק ) : http://hadashothasavua.com/l1Vjj

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן