עוד שוטר אלים קיבל עונש קל

0
7,583 צפיות
שוטרות_ראשי

שוטר אלים תקף שוטרת בשביל הצחוק

שוטר המשמש כסייר תנועה התנהג בצורה אלימה ביותר כלפי חניכה בקורס שח”מ ושוטרת, בשלושה מקרים שונים. השוטר אמר לחניכה לאחר התקיפה: “ככה זה במרחב”

השוטר משמש כסייר תנועה
השוטר משמש כסייר תנועה

חניכה בקורס שח”מ בתקופת חניכה עם חונך נכנסו עם רכבם למרחב. החונך יצא מהרכב. החניכה נשארה ברכב ופנתה לשוטר בשאלה האם הוא שוטר תנועה. בתגובה תפס השוטר את ידה הימנית, דרך חלון הרכב שהיה פתוח, סובב אותה וצחק. לאחר המתנה של כמה שניות המשיך השוטר לסובב את ידה של החניכה. החניכה ביקשה מהשוטר להפסיק אך הוא סירב והותיר את ידה במצב מסובב. החניכה שבה וביקשה שיפסיק אך הוא סירב. בשלב זה פתח השוטר את דלת הרכב, תפס את רגלה של החניכה וקיפל אותה. בתגובה החלה החניכה לבכות ורק אז שחרר השוטר את אחיזתו. כתוצאה מהתנגדותה למעשיו אלו נחבלה החניכה בזרועה השמאלית. בשלב זה ביקש השוטר את סליחתה של המתלוננת ואמר לה: “ככה זה במרחב”.

במועד שאינו ידוע הגיע השוטר למקום בו ישבה שוטרת, התיישב על ספסל לידה ושוחח עמה. מיד ובסמוך לכך אחז השוטר בידה של השוטרת , קיפל אותה, עיקם את ידיה והשעינה על רכב מג”ב. בהמשך הצליחה השוטרת לחמוק מפני השוטר.

במועד שאינו ידוע חזרה השוטרת ממשמרת ערב למקום מגוריה בבית השוטר. השוטרת שוחחה עם המאבטח בכניסה וכשהבחינה בנאשם מגיע, עזבה את המקום. השוטר הגיע עד לשוטרת ותפס אותה בשערות ראשה ב”קוקו” והחל
למשוך אותו. השוטרת אמרה לשוטר כארבע פעמים כי הדבר לא מצחיק אותה וביקשה ממנו שיפסיק אולם השוטר לא הרפה מאחיזתו. בתגובה הסתובבה השוטרת ובעטה בשוטר באמצעות בירכה.

בעקבות הבעיטה, כעס השוטר, קילל, עזב את שערה של השוטרת , תפס בידה הימנית, סובב אותה עד שהייתה עם הגב אליו. כך החזיק השוטר את השוטרת במשך כדקה תוך שהוא מקלל וצועק ורק אז שחרר את השוטרת.

התביעה טענה כי התנהגותו של השוטר אינה מקובלת בהיותה אגרסיבית ופוגענית ואין זה משנה מה היה מקורה. עוד הוסיפה כי גם אם כוונתו של השוטר הייתה לשם הומור או כניסיון חיזור הרי שהתוצאה עברה את גבול הטעם הטוב, קיבלה גוון אלים וגרמה לכך שהשוטרות נפגעו בחירותן האישית והגופנית וכך גם נפגעה תדמית המשטרה.

השוטר הורשע בבית הדין למשמעת (בתיק מס’ 17/14) ונגזר עליו: נזיפה חמורה, קנס כספי בסך 1,200 ש”ח.


תגובות לכתבה
.............................לינק מקוצר לשיתוף הכתבה ( לעתיק ) : http://hadashothasavua.com/LQuK1

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן