פליט מסודן שהתעצבן על מנהל העבודה שלו: הכה בו ללא רחם

0
5,230 צפיות
פליט מסודן שהתעצבן על מנהל העבודה שלו: הכה בו ללא רחם 1
(צילום אילוסטרציה)

שוב פליט מסודן תוקף אזרח ישראלי

הפליט אלייאס מוהמס  בן 36 הודה כי בחודש מרץ השנה, במסגרת עבודתו באתר בנייה, תקף את מנהל האתר  באמצעות מוט ברזל וגרם לו חבלות במקומות שונים בגוף

מפסק הדין עולה שכאשר הפליט מסודן אלייאס שמוהמס הבין שמנהל העבודה הולך לפטרו, הוא הגיע עם מוט ברזל לחדרו של המעסיק. לאחר מכן הניח את המוט הברזל בצד, נכנס לחדר, התעצבן על המעסיק – והתחיל להכותו ללא רחם.

הכה את המעסיק עם מוט ברזל
הכה את המעסיק עם מוט ברזל

הסנגור טען שמדובר באדם אשר נאלץ לעזוב את מולדתו וארצו ולהגיע בגפו לארץ. עוד הוסיף הסנגור כי בשלב מסוים בתוך אתר העבודה אף מאמציו הרבים ועבודתו הקשה הבין מוהמס שהמנהל האתר רוצה בפיטוריו והפסקת עבודתו. “אני האחרון שיצדיק מעשה אלים כלשהו בוודאי זה המתואר בכתב האישום” אמר סנגורו, אך אם נכנס רגע לחייו של אותו אדם (פליט מסודן) שחייו קשים ומבין שהולכים לפטר אותו הוא נכנס למצב הנפשי כזה שלא ידע להתנהל באופן של לבטא את כעסו על הדברים ששמע.

ב”כ המאשימה: “מדובר בנאשם שיורק לבאר ממנה הוא שותה”

בטרם כב’ השופט צחי עוזיאל גזר את דינו, הוא ציין שיש לקבוע את העונש המתאים תוך התחשבות בנסיבות שאינן קשורות בביצוע העבירה וביניהן, נטילת האחריות, העדר הרשעות קודמות מכל סוג, העובדה שמדובר בנתין זר, המשתייך לאוכלוסיה מוחלשת, על כל המשתמע מכך.

מוהמס הורשע בעבירה של תקיפה הגורמת חבלה של ממש ונגזר עליו: מאסר בפועל למשך 5 חודשים וחצי, ומאסר על תנאי למשך 6 חודשים.


תגובות לכתבה
.............................לינק מקוצר לשיתוף הכתבה ( לעתיק ) : http://hadashothasavua.com/yaVgP

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן