למה להזמין חדר דיסקרטי, כשיש תחנת משטרה?

0
7,051 צפיות
למה להזמין חדר דיסקרטי, כשיש תחנת משטרה? 3

שוטר יזם מפגש מיני עם אישה שהתלוננה על היעדרות בתה. השוטר הביא אותה לתחנת המשטרה, וקיים מגע מיני על שולחן העבודה ועל מזרן במשרד.

על רקע טיפול משטרתי שנתן השוטר למתלוננת בעקבות היעדרות בתה הקטינה, יזם מפגש עם אותה מתלוננת, ובשעת לילה מאוחרת הביאה למשרד הנוער בתחנת המשטרה כדי לקיים עמה יחסי מין.

למה לא חדר במלון? (אילוסטרציה)
למה לא חדר דיסקרטי?   (אילוסטרציה)

השוטר קיים עמה מגע בעל אופי מיני על שולחן העבודה ועל המזרן במשרד, זאת בהיותו לבוש מדים ונושא נשק משטרתי.

התובעת בטיעוניה לעונש הדגישה את חומרת המקרה תוך שציינה, כי המעשה בוצע במתקן משטרתי. אשר על כן, השוטר פגע בכבודה, במעמדה ובתדמיתה של המשטרה; מעשהו של השוטר לא נעשה בלהט של הרגע, אלא תוך שקול דעת ומתוך בחירה לעשות כן; לא הוכחה טענת הסנגור, כי גם שוטרים אחרים פועלים כך, ומכל מקום אין בה כדי להקהות מחומרת מעשהו.


[quote_box_center][pull_quote_center]התרשמנו, כי הנאשם פעל ללא כל היסוס, חשש או מורא בעצם הבאת המתלוננת בלילה למשרד בתחנה כדי לקיים עמה יחסי מין, כאילו המדובר במעשה טבעי ונורמטיבי.[/pull_quote_center][/quote_box_center] [quote_box_center]

[pull_quote_center]מתיאורו את המקרה, נראה כי הנאשם לא היה ער לכבודה של המתלוננת כאדם והתייחס אליה כאל אובייקט לניצול מיני ותו לא.[/pull_quote_center][/quote_box_center]

ציטוטים מגזר הדין


השוטר נשפט בבית הדין למשמעת (בתיק מס’ 45/11) ונגזר עליו: נזיפה חמורה, הורדה בדרגה למשך 9 חודשים.


תגובות לכתבה
.............................לינק מקוצר לשיתוף הכתבה ( לעתיק ) : http://hadashothasavua.com/adOn8

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן