הסרט “כביש 40 דרום” מזווית קצת אחרת

0
4,928 צפיות
הסרט

מאחורי הקלעים של הסרט “כביש 40 דרום”

החלטנו לספר לכם על הסרט “כביש 40 דרום” מפי המאפר של הסרט. תמונות בלעדיות מאחורי הקלעים. וחשיפת שלבי האיפור בסצנה של” “הכלה הבוכה”

הסרט”כביש 40 דרום” בבימויו של אלדד בוגנים שצולם ב-2011. הסרט מחולק לכמה סיפורים מצטלבים. (הכוונה היא לכביש המחבר את הפריפריה למרכז, ונמתח מהערבה לכפר סבא). הסרט נערך במהלך מבצע צוק איתן בקיץ 2014. הסרט הופץ (עלה על האקרנים) בתחילת שנת 2015.

סיפורו של הסרט על שבעה סיפורי אהבה המתרחשים במספר ישובים שלאורך כביש 40 כשברקע קולות אזעקה ורעמי קסאמים. כביש 40, המסמן את קצה טווח הקסאמים, הוא גם הכביש המחבר את מרכז הארץ לדרומה, את המרכז לפריפריה, את הכבישים המוארים לכבישים החשוכים. סיפורי האהבה קורים בחיבורים הללו. נפילות הקסאמים והאזעקות שהפכו לחלק מהשגרה היומיומית של התושבים בדרום הופכים בסרט לעולם ויזואלי ואידיאלי שעוטף את החיים הרגילים ומלווה את סיפורי האהבה הקטנים של אנשים הממשיכים לחלום, לאהוב ולהתמודד עם קונפליקטים אוניברסליים.

מאחורי הקלעים כביש 40 דרום
מאחורי הקלעים “כביש 40 דרום”

החלטנו ללכת מאחורי הקלעים ולשמוע מה קרה על הסט מפיו של המאפר ארטיום קבנצקי

איפרתי בסרט את עופרה ויינגרטן שמשחקת בסצנה  אמא המנסה לסייע לבתה שבורחת מבעלה הטרי ביום כלולותיה. כשאני ועופרה התחלנו לדבר מאחורי הקלעים הכרתי אותה מקרוב כאדם מאוד מעניין. איפרתי אותה ותוך כדי שוחחנו אחד עם השני. היא מאוד מקצועית. כמו שהיא מרגשת על הבמה או על מסך באותה מידה ככה היא מרגשת  גם מחוץ למסך.

בסרט היא משחקת דמות של אמא רווקה שמנסה לעזור לבת שלה. עופרה שחקנית שמקרינה הרבה אנרגיות טובות. בעיני היא שחקנית מעולה. היא מאוד מקצועית ונוגעת ללב בכישרון משחק, איך שהיא יודעת לשחק.

בסצנה שצולמה בלילה הבת שלה ברחה מבעלה הטרי, ביום כלולותיה. אז עופרה שאלה אותה בצעקה: “איפה הבעל שלך?” זאת סצנה שעשתה לי צמרמורת בכל הגוף. חלק מהצילומים צולמו בבית של עופרה ויינגרטן. הבית שלה מעוצב בסגנון “עתיק”, מאוד מזכיר את מרוקו.

צוות מנצח. מימין לירון בן שלוש. באמצע ארטיום קבנצקי. משמאל עופרה ויינגרטן
צוות מנצח. מימין לירון בן שלוש. באמצע ארטיום קבנצקי. משמאל עופרה ויינגרטן

כלה בוכה (לירון בן שלוש)
כלה בוכה (לירון בן שלוש)

שלבי האיפור –  “כלה בוכה” (לירון בן שלוש)

לירון היית צריכה להיות כלה בוכה שסוגרת חשבונות עם אמה ביום חתונתה.

שלב 1 :   ניקיתי פנים עם חלב פנים.

שלב 2 :   שמתי קרם לחות בכל האזורי הפנים.

שלב 3 :   ספגתי בתפיחות מייק אפ בכל אזורי הפנים – בתפיחות.

שלב 4 :   שמתי קודם סומק ורוד. לאחר מכן צללית שחורה על אזור העפעף,                          אייליינר ומסקרה. מתחת שמתי כמות קצת גדולה יותר של צללית כדי                    שהעיניים יראו בוכות.

שלב 5:    לאחר מכן עשיתי לה מראה “בוכה” –  הוספתי כמה טיפות מים כדי                        שהאיפור ינזל, ואז הוספתי טיפה צללית שחורה כדי להדגיש מראה של                  כלה בוכה.

שלב 6:   שמתי אודם בגוון ורוד טבעי ומעל גלוס שקוף.


[quote_box_center]הערת מערכת: אנחנו ממליצים בחום ללכת לראות את הסרט.[/quote_box_center]


תגובות לכתבה
.............................לינק מקוצר לשיתוף הכתבה ( לעתיק ) : http://hadashothasavua.com/jR4T8

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן