הצפייה בתכנים באתר MAKO TV מחו”ל – בתשלום בלבד

0
3,443 צפיות
הצפייה בתכנים באתר MAKO TV מחו
צילום מסך: אתר Mako Tv

אם לדעתכם מדובר במהלך נכון של Mako Tv?

הרבה ישראלים (המתגוררים בחו”ל) מתלוננים על כך שלפני מספר חודשים באתר Mako Tv דורשים תשלום על צפייה בתכנים שלהם – מישראלים שנמצאים בחו”ל

כבר מספר חודשים שהתכנים באתר Mako Tv  נעולים לצפייה בחינם מחו”ל. ולמעשה כל ישראלי שרוצה לצפות בתכנים מחו”ל נאלץ לשלם על צפייה “ללא פרסומות” בעלות של 13.90 ש”ח או לחליפין, “חודשי מתחדש” בעלות של 13.90 לחודש.

תשלום - כתנאי לצפייה בתכנים מחו"ל (צילום מסך: אתר Mako Tv)
תשלום – כתנאי לצפייה בתכנים מחו”ל (צילום מסך: אתר Mako Tv)

הרבה ישראלים אשר מתגוררים בחו”ל, ואפילו ישראלים שנסעו לחו”ל לתקופה קצרה (עבודה/טיול) שלחו לנו “בדואר האדום”, שמעכשיו הם נאלצים לשלם על תכנים באתר Mako Tv – מה שבארץ ניתן לבחור בין אפשרות לצפות בפרסומות או לרכוש מנוי.

המצב בארץ – אין ספק שהרעיון שמאפשר בחירה בין צפייה בפרסומות (מעצבנות) לבין רכישת מנוי היא רעיון טוב -שבא להטיב עם הצופים בתכנים באתר Mako Tv. ויתרה מכך, הסכומים הנדרשים על ידי Mako Tv אינם בשמים ואפילו נחשבים די סטנדרטים בתחום. ולמעשה Mako Tv מאפשרת לבטל את הצורך לצפות בפרסומות כנגד רכישת  אחת מתוך 3 החבילות הבאות: חודש (30 יום) בעלות של 11.90, 3 חודשים (90 יום) בעלות של 23.90 , והחבילה האחרונה ל-  6 חודשים (180 יום) בעלות של 35.90 ש”ח.

תשלום - כתנאי לצפייה בתכנים ללא פרסומות (צילום מסך: אתר Mako Tv)
תשלום – כתנאי לצפייה בתכנים ללא פרסומות (צילום מסך: אתר Mako Tv)

חוסם פרסומות או רכישה – זה לא סוד שקיימים היום מלי תוספים לדפדפן שמאפשרים ביטול פרסומות בצורה די טובה – ואין ספק שהרבה ישראלים משתמשים בהם כד לבטל את הצורך לצפות בפרסומות, ובמקרה שלנו – ללא צורך לשלם על השירות, שעולה כסף. אך אנחנו לא ממליצים לעשות כן (למה לגנוב?)

הצפייה בחו”ל – אחרי ההקדמה על המצב בארץ, חשוב לנו לציין שלישראלים הנמצאים בחו”ל אין את הפריבילגיה של לבחור אם הם רוצים לצפות בפרסומות או לרכוש מנוי, ומדובר בעובדה קיימת. אז נכון שזו בעיה להתאים פרסומות לישראלים שפזורים בעולם (והדגש על תושבי קבע בחו”ל), אך לא מדובר במשימה בלתי אפשרית – פרסומות מבוססות מקום קיימות בהרבה פלטפורמות.

קצת רצון טוב – אנחנו משוכנעים שעם מעט התחשבות ורצון טוב היה ניתן למצוא פתרון (ברמת הפרסומות) שמתחשב  בישראלים שנמצאים בחו”ל ובכך לאפשר להם להרגיש קצת בבית -גם אם זה לרגע קט. והרבה ישראלים ספרו לנו שצפייה בסדרות הישראליות הם מעבר לצפייה בתכנים מישראל –  אלא התכנים מזכירים להם את התקופה שהם היו בארץ. וכמו כן הצפייה ממלא את הצורך המנטלי של הישראלים להיות חלק ממה שקורה בארץ, לשמוע שוב את השפה העברית ולברוח (לרגע קט) מהשגרה והמנטליות בחו”ל.


תגובות לכתבה
.............................לינק מקוצר לשיתוף הכתבה ( לעתיק ) : http://hadashothasavua.com/mG5Dv

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן